Weer tijd voor zomaar een aantal foto’s van de afgelopen week. Geen bijzondere week op zich.
Werken, reizen, gamen vooraf gegaan door een lekker weekend hardlopen en ontspanning…
Klik voor DEEL1, DEEL2, DEEL3, DEEL4, DEEL5, DEEL6 , DEEL7, DEEL8, DEEL9, DEEL10, DEEL11, DEEL12, DEEL13, DEEL14, DEEL15, DEEL16, DEEL17, DEEL18, DEEL19 , DEEL20, DEEL21, DEEL22, DEEL23, Deel24 , DEEL25, DEEL26, Deel27, DEEL28, DEEL29, DEEL30, DEEL31, DEEL32, DEEL33, DEEL34, DEEL35, DEEL36, DEEL37, DEEL38, DEEL39, DEEL40, DEEL41, DEEL 42 van de serie “zomaar foto’s”.
Deze week was het weer een aardig drukke werkweek met een terugkerend bezoek aan mijn tweede werklocatie in Abcoude inclusief overnachting aldaar.
Lekker bij een vriend uit eten geweest en daarna nog een leuke avond gehad ondanks het ontbreken van mijn game pc.
Voor de rest weinig opmerkelijke zaken meegemaakt de afgelopen week en vooral druk geweest met werk, hardlopen en gamen. Wel nog hebben we tegenwoordig een Domino’s Pizzeria in de buurt en hebben we daar maar eens besteld.
Het gerucht ging dat je soms uren moest wachten op je pizza maar ik was nog niet terug van hardlopen toen de pizza al werd afgeleverd en hij was nog best lekker ook. De extra spicy met pepperoni’s en Spaanse peper was goed te eten….
Jammie Starbucks!
Daar mag je mij voor wakker maken.
Goed dat je blijft hardlopen!
Een gezellig uitzicht tijdens je ontbijt.
Samen stappen is ook een leuk tijdverdrijf.
Dat was een snelle pizza.
wel fijn met de trein tijd om aan je verslaving te werken. Hans
Het leventje van Jager wordt steeds jachtiger en gejaagder 🙂
ja, zo vliegen de weken om he! En lekker eten hoort er ook bij.
eerst hardlopen, dan pizza.
Zo blijft het allemaal leuk.
Ik meen me te herinneren dat je in het begin van deze baan zei dat je het rustiger zou krijgen 😀 Nu lijk je een echte jager.
Die pizza ziet er lekker uit 🙂